Movies
Ratings
152
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
SawRated ★ 0.5
SilmidoRated ★ 0.5
The HolidayRated ★ 1.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5