Movies
Ratings
1251
Marriage StoryRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
The Way of the DragonRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.5
SennaRated ★ 4.0
Three Men and a CradleRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5- Mountain Queen: The Summits of Lhakpa SherpaRated ★ 4.0