Titles you rated
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- The Face of MoneyRated ★ 4.0
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0- 임윤찬의 고전적 하루Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0