Titles you rated
The FabelmansRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
Poupelle of Chimney TownRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 4.5
TerrifierRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 1.0
AkiraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 0.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0