Titles you rated
With You and the RainRated ★ 2.5
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 5.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 2.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.5
Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.0
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 2.5
Akiba Maid WarRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 2.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 2.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 1.5
Akudama DriveRated ★ 2.0- Lovely ComplexRated ★ 2.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 2.5