Movies
Ratings
859
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Closing DynastyRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0