Movies
Ratings
423
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
The PerfectionRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Love, AgainRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0