Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5