Titles you rated
PeppermintRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5