Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0