Titles you rated
PainedRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0