Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5