Movies
Ratings
788
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Old GardenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5