Titles you rated
Saw IIRated ★ 1.5
Underground RendezvousRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 0.5
Just My LuckRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0