Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Fast Track: No LimitsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
SinisterRated ★ 5.0
OculusRated ★ 4.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 3.5
The JackalRated ★ 3.5
Rambo IIIRated ★ 3.5
TMNTRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.5
Astro BoyRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.0