Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0