Titles you rated
HerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
HookRated ★ 3.5
AwakeningsRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 1.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.5