Titles you rated
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
SausalitoRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0