Movies
Ratings
163
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0