Movies
Ratings
594
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
The MachinistRated ★ 3.5