Series
Ratings
101
You Season 3Rated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5