Movies
Ratings
19
Hide and SeekRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5