Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
HostageRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 1.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
Rocky BalboaRated ★ 3.5
The AnimalRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5