Titles you rated
 Be MelodramaticRated ★ 4.0 Be MelodramaticRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
 My Sibling's RomanceRated ★ 3.5 My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
 The Glory Part 2Rated ★ 4.5 The Glory Part 2Rated ★ 4.5
 Queen of TearsRated ★ 3.5 Queen of TearsRated ★ 3.5
 Shop of the LampRated ★ 4.0 Shop of the LampRated ★ 4.0
 When the Stars GossipRated ★ 0.5 When the Stars GossipRated ★ 0.5
 The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5 The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
 The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5 The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 3.5
 A Shop for KillersRated ★ 4.5 A Shop for KillersRated ★ 4.5
 A Clean SweepRated ★ 3.5 A Clean SweepRated ★ 3.5
 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
 Alchemy of SoulsRated ★ 4.0 Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
 Pachinko Season 1Rated ★ 4.0 Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
 Inspector KooRated ★ 3.5 Inspector KooRated ★ 3.5
 Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0 Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
 Earth ArcadeRated ★ 4.5 Earth ArcadeRated ★ 4.5