Movies
Ratings
107
Innocent WitnessRated ★ 4.5
SoulRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0