Movies
Ratings
241
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Tokyo TaxiRated ★ 4.0
The Air I BreatheRated ★ 4.5
Love Never DiesRated ★ 4.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.5- Miss ChangeRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Under SiegeRated ★ 4.0
Green Street HooligansRated ★ 4.5- Fly UpRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Tai Chi ZeroRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 4.0
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 3.5