Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5