Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Petite MamanRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Flowers of EvilRated ★ 2.0
I WishRated ★ 3.5