Series
Ratings
458
GachiakutaRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Cheer UpRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0