Movies
Ratings
104
VeteranRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5