Movies
Ratings
19
Mourning GraveRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0