Series
Ratings
39- Invisible ManRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Game Development GirlsRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 4.5