Titles you rated
SkinsRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0