Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0