Titles you rated
HairsprayRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0