Movies
Ratings
11
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0