Titles you rated
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5