Titles you rated
I Remember YouRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
City HunterRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0