Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
HalRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
England Is MineRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Northanger AbbeyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5