Titles you rated
CamelotRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0- OrangeRated ★ 3.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.0