Movies
Ratings
515
Decision to LeaveRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
KlausRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 2.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
TenetRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0