Titles you rated
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0