Movies
Ratings
310
Rough PlayRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
MRated ★ 5.0
The Gingko BedRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Samaritan GirlRated ★ 2.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5
The Bride with White HairRated ★ 5.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 5.0
A Reason to LiveRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 3.5