Titles you rated
The Adventures of JinbaoRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Mourning GraveRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 1.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0