Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 1.0
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
John QRated ★ 3.0