Titles you rated
DoctorsRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 0.5
Shoot for the StarsRated ★ 1.5
Sweet 18Rated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 0.5
Sharp1Rated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 1.0
9 End 2 OutsRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0