Titles you rated
Jane EyreRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Street KingsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0