Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Deliver Us from EvilRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
StuckRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5