Series
Ratings
118
Secret HealerRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 0.5
49 DaysRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
IRISRated ★ 0.5
Rosy LoversRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5