Series
Ratings
90
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0